Четвер, 23 трав. 2019
Home

Міністерство освіти і науки України

Інститут модернізації змісту освіти

Національний технічний університет України

Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”

Київський  національний університет імені Тараса Шевченка

 

Вельмишановні  колеги!

Запрошуємо взяти участь у роботі чергового міжвузівського науково-методичного семінару „Актуальні проблеми викладання історичних дисциплін у вищій школі”, який відбудеться 16 грудня 2016 р. на базі кафедри історії Національного технічного університету України „Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”.


Мета семінару – обмін досвідом підготовки навчальних програм, підручників і посібників, обговорення передових технологій викладання історії української культури у вищій школі, поглиблення співпраці між вищими навчальними закладами і науковими установами країни.


У ході семінару обговорюватимуться такі питання:

1.  Реформа вищої школи України: нові стандарти і новий зміст системи освіти.

2. Компетентнісний підхід у дисциплінах суспільно-гуманітарного (історичного) спрямування.

3. Методичне та інформаційне забезпечення викладання дисциплін суспільно-гуманітарного (історичного) спрямування у вищій школі України в умовах реформ.

4. Шляхи вдосконалення їх наукової, загальнокультурної підготовки педагогічних працівників.


Форми участі: доповідь, учасник вільної дискусії.


Матеріали науково-методичного семінару видаватимуться окремою збіркою.


Для включення у програму семінару необхідно подати до Оргкомітету не пізніше 5 грудня 2016 р. заявку (із зазначенням прізвища, ім’я, по-батькові, теми доповіді, місця роботи, посади, адреси, контактного телефону, електронної пошти), тези або текст доповіді . Запрошення на семінар розсилатимуться до 9 грудня 2016 р.  Можливе забезпечення учасників семінару житлом у гуртожитку за власний рахунок. Розмір організаційного внеску (участь у семінарі,  публікація матеріалів, кава-брейк) складає  150 грн. і сплачується за адресою оргкомітету (особисто) або перерахувується на картку Приватбанку № 5168 7553 0477 8836, зареєстровану на фізичну особу Пергу Юрія Миколайовича. Копію чека просимо надіслати на скриньку кафедри Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду


Заявки на участь у семінарі надсилати за адресою: 03056, Україна, м. Київ, проспект Перемоги, 37, НТУУ „КПІ імені Ігоря Сікорського”, Кафедра історії. Оргкомітет міжвузівського науково-методичного семінару „Актуальні проблеми викладання історичних дисциплін  у вищій школі”. З організаційних питань просимо звертатися до Домарацької Марії Володимирівни за телефоном  (044) 204-90-23 або електронною поштою - e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду :


Відкриття семінару: 16 листопада 2016 р. о 10.00. у Залі засідань Адміністративної ради НТУУ „КПІ імені Ігоря Сікорського”, 6 корпус.


ОРГКОМІТЕТ