Вівторок, 07 квіт. 2020
Home
Дні науки ФСП 2019

Дні науки ФСП 2019

24-25 квітня 2019 до Днів науки ФСП тривала конференція «Перспективи реінтеграції тимчасово окупованих територій України в контексті безпеки та якості життя людей». Участь у заході взяли молоді дослідники і студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського. За пропозицією НТСА традиційний формат конференції цього року був експериментований у наукове змагання командних проектів. Кожна команда пройшла два етапи конкурсного відбору: перший – локальний на предметній секції; другий – генеральний із оцінюванням головного журі факультету.

Кафедра історії залучила до підготовки змагання дві команди студентів І курсу ММІ (ВЛ-81) з цікавими й актуальними темами «Волонтерський рух у реінтеграції тимчасово окупованих територій України» (Савенко Л.О., Тараш Г.О., Ткачук М.А., Хиленко В.Ю.) та «Гібридні загрози: досвід Грузії та Молдови в питаннях реінтеграції та примирення суспільства» (Білик Н.В., Павленко М.В., Ізмаіграєв Я.М.,Красицький О.О.). Ментором була доцентка кафедри, к.і.н. Лабур О.В.

На першому етапі 24 квітня професійне журі з досвідчених викладачів кафедри к.і.н. Ю.М. Перги та О.В. Махно оголосили переможцями команду з темою про волонтерський рух (студенти Савенко Л.О., Тараш Г.О., Ткачук М.А., Хиленко В.Ю.). І вже 25 квітня ця команда стала переможцями наукових проектів на генеральному етапі, зайнявши ІІІ місце в конкурсі з 8 команд. По закінченню відбулося нагородження переможців і вручення цінних сертифікатів.

Щиро вітаємо переможців! Бажаємо творчого натхнення, нових наукових успіхів та здійснення мрій!

к.і.н., доцент Лабур О.В.