П'ятниця, 19 жовт. 2018
Home Партнери

Зарубіжне партнерство кафедри історії

Кафедра історії налагодила та підтримує наукову комунікацію з представниками зарубіжного академічного середовища. Викладачі кафедри беруть участь у міжнародних наукових конференціях, публікують результати власних наукових досліджень в зарубіжних фахових виданнях, проходять стажування в закордонних університетах та науково-дослідних установах,  виборюють гранти на проведення досліджень та організовують тематичні зустрічі іноземних дослідників зі студентами КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Представники зарубіжних університетів та науково-дослідних установ входять до складу редколегії та авторського колективу фахового видання з історичних наук «Сторінки історії», яке видається кафедрою історії ФСП.

Кафедра історії співпрацює з Дослідницько-освітнім консорціумом із вивчення Голодомору при Канадському інституті українських студій Альбертського університету та з Українським науково-дослідним та освітнім центром вивчення Голодомору. Завдяки цій співпраці студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського мали можливість відвідувати освітні заходи за участю зарубіжних дослідників: канадського історика Ярса Балана, американського історика Марка Фон Гагена, американської дослідниці та журналістки Енн Епплбом, італійського історика Андреа Граціозі.

Організовані кафедрою історії щорічні історичні семінари присвячені історії Фінляндії відбуваються за сприяння посольство Фінляндії в Україні.

Професорсько-викладацький склад кафедри історії розробив та викладає студентам та аспірантам декілька освітніх курсів англійською мовою.

Кафедра історії налагодила та підтримує співпрацю з:

- Київський національний університет імені Тараса Шевченка

(історичний факультет);

- Інститут історії України Національної академії наук України;

- Інститут модернізації змісту освіти;

- Український науково-дослідний та освітній центр вивчення Голодомору

(Holodomor Research and Education Centre in Ukraine).