Четвер, 23 трав. 2019
Home

Про результати Всеукраїнської олімпіади з історії України

25-27 квітня 2017 року на базі Житомирського державного університету імені Івана Франка відбувся другий етап Всеукраїнської олімпіади з історії України.  У ІІ турі участь взяли 94 учасники, які за результатами першого етапу олімпіади показали найкращі результати. Студенти представляли як профільні, так і непрофільні ВНЗ нашої країни.

За результатами олімпіади журі визначило одне перше, чотири других та п’ять третіх місць. Крім того, деякі учасники отримали почесні грамоти в різних номінаціях.

Перше місце отримав представник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. А серед учасників, які отримали дипломи ІІ ступеня виявився і студент факультету менеджменту і маркетингу НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського Зробок Олексій. Такий хороший результат має додаткову цінність через те, що представник Київської політехніки не поступився знаннями багатьом майбутнім професійним історикам. Представниками організаційного комітету ЖДУ ім. Івана Франка було окремо відмічено високий рівень викладання історії в НТУУ КПІ та якість знань нашого студента. Всі переможці отримали дипломи та історичні книги у якості подарунку.

Організаційний комітет олімпіади посприяв також знайомству учасників з містом та його визначними пам’ятками. Відбулися цікаві та пізнавальні екскурсії до музею Космонавтики імені С.П.Корольова, а також  будинку-музею Сергія Корольова. Крім того, студенти і викладачі ЖДУ ім. Івана Франка влаштували святковий концерт  для гостей в день урочистого відкриття олімпіади та перед оголошенням результатів.

викладач кафедри історії Ольга Махно