Вівторок, 07 квіт. 2020
Home

17 червня 2015 року відбулася зустріч проф. Костилєвої С. О., завідувача кафедри історії НТУУ «КПІ» та професора Осаму Іеда, представника Слов’янсько-євразійського дослідницького центру Університету Хоккайдо, Японія.

Під час зустрічі відбулося знайомство професора Іеда з НТУУ «КПІ» та гуманітарним блоком дисциплін, які викладаються  у нашому ВНЗ. Основною темою зустрічі стали перспективні спільні наукові проекти, в тому числі міжнародні історичні дослідження, в яких може бути задіяною кафедра історії у зв’язку із значним зростанням інтересу до України та її історії серед світового наукового товариства.

Сподіваємось, дана зустріч стане основою для подальшого розвитку міжнародної наукової співпраці НТУУ «КПІ», в тому числі і у напрямку гуманітарних досліджень.

 
Сьомий міжвузівський науково-методичний семінар «Актуальні проблеми викладання історії України та історії української культури у вищій школі» (Київ, 5 грудня 2014 р.)

5 грудня 2014 р. у Національному технічному університеті України «КПІ» відбувся сьомий міжвузівський науково-методичний семінар «Актуальні проблеми викладання історії України та історії української культури у вищій школі». Ініціатором його проведення традиційно виступає кафедра історії нашого університету, а співорганізаторами заходу – Міністерство освіти і науки України, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти. Особливістю ж цьогорічного семінару стало долучення до співорганізаторів заходу провідної наукової установи країни – Інституту історії України НАН України. Це посилило ефективність роботи форуму, котрий проходив під гаслом тіснішого єднання академічної та вузівської науки задля популяризації нового наукового знання та вдосконалення навчального процесу у вищій школі.

У семінарі взяли участь провідні науковці Інституту історії України, а також керівники, професорсько-викладацький склад кафедр гуманітарного профілю вищих навчальних закладів Києва та багатьох областей країни. В центрі дискусій перебували питання, пов’язані з основними підходами до викладання історії у вищій школі з погляду культурної та етнічної толерантності та завданнями історичної освіти у подоланні конфліктів історичної пам’яті в сучасній Україні. Детальніше...


 
« ПочатокПопередня12345678НаступнаКінець »

Сторінка 8 з 8